Указом Президента України Володимира Зеленського ярмолинчанина ХОПТЯРА Віталія Анатолійовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Дата: 25.05.2022 14:28

«За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі».

Указ про нагородження наших військових, серед яких Віталій Анатолійович Хоптяр, Глава держави підписав 24 квітня 2022 року.

Віталій Хоптяр – людина знана і шанована в нашій громаді, директор Ярмолинецької дитячо-юнацької спортивної школи. До лав Збройних сил України приєднався 25 лютого 2022 року, уже наступного дня після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.

За кожною з таких нагород – історія надзвичайної сміливості й самопожертви. Слава мужнім захисникам України!

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №272/2022

Фото без описуФото без опису