ХМЕЛЬНИЦЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Дата: 24.05.2022 14:31

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Фото без опису0253-2-15-81                                                                     Фото без описуjarmol_prok@ukr.net

11 травня 2022 року

За принципової позиції Хмельницької окружної прокуратури до

ЗСУ передано ще один транспортний засіб

Ярмолинецьким районним судом 30 листопада 2021 року винесено вирок, яким трьох осіб визнано винними у вчиненні замаху на крадіжку за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.15 ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України), а засіб вчинення злочину автомобіль марки RENAULT Trafic повернуто власникам.

Згідно з вироком суду, 11 листопада 2020 року машиніст тепловоза, помічник машиніста тепловоза та дублер помічника машиніста тепловоза, перебуваючи у складі локомотивної бригади вантажного поїзду, шляхом злиття з паливної системи у заздалегідь приготовлені каністри за попередньою змовою між собою викрали 923,10 кг дизельного палива на загальну суму 15591,10 грн. В подальшому, заповнені каністри обвинувачені почали переносити до автомобіля марки «RENAULT Trafic», який належав одному із співучасників та використовувався як засіб вчинення злочину, однак в цей час були затримані працівниками воєнізованої охорони АТ «Укрзалізниця».

Не погоджуючись із рішенням суду в частині вирішення долі речового доказу, Ярмолинецьким відділом Хмельницької окружної прокуратури на вказаний вирок суду 28 грудня 2021 року подано апеляційну скаргу.

За результатами апеляційного розгляду 30 березня 2022 року вирок суду скасовано, ухвалено новий вирок, яким речовий доказ автомобіль марки «RENAULT Trafic» на підставі ст.ст.96-1, 96-2 КК України конфісковано. Вирок суду набрав законної сили.

Виконуючи судове рішення, 21 квітня 2022 року органами Державної виконавчої служби транспортний засіб вартістю 347093 грн передано на потреби Збройних сил України.

Начальник Ярмолинецького відділу

Хмельницької окружної прокуратури                                                         Ігор БАНТЮК