Один візит - одразу 2 послуги

Дата: 25.05.2022 14:34

23 травня підрозділи Державної міграційної служби України розпочали надавати послуги з одночасного оформлення паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Одразу того ж дня в Управлінні ДМС України в Хмельницькій області вперше двоє громадян скористалися послугою одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта, які відзначили те, що вказана послуга є максимально зручною, адже є можливість оформити 2 документи одразу, без необхідності звернення до підрозділів Міграційної служби повторно.

Отримати послугу одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта можна:

- у разі оформлення ІD вперше у 14 років;

- у разі зміни прізвища, втрати чи пошкодження громадянського паспорта.

Вартість послуги:

1105 грн (у разі оформлення протягом 20 робочих днів);

1583 грн (у разі термінового оформлення протягом 7 робочих днів).

У разі оформлення в 14 років вперше сплачується лише послуга оформлення закордонного паспорта.

Слід врахувати, що на період дії воєнного стану можливі затримки із оформлення паспортних документів.