Дружня підтримка з Великої Британії

Дата: 27.05.2022 10:59

25 травня у волонтерському містечку в Ярмолинцях юним гостям нашої громади, які зі своїми рідними прибули із зони бойових дій, роздавали солодощі як знак дружньої підтримки з Великої Британії.

Чому солодощі? Як кажуть хлопці з Британії, щоб подарувати дітям радість. А ще у екоторбинках були іграшки, теж еко, дерев’яні.

Двоє друзів із Великої Британії зв’язалися з родиною волонтерів з Хмельницького. Олександр Чабан, його брат Валерій і їхні батьки вже не раз привозили допомогу для внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих у Ярмолинецькій громаді. І от до їхньої волонтерської команди долучилися британці.

Підтримка людей з усього світу – це те, що додає сил і наснаги у боротьбі нашого народу за правду і за свою землю. Тримаємо стрій!