Дата: 27.05.2022 11:04

Указом Президента України старшому лейтенанту ЧАВАЛАХУ Дмитру Петровичу присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка»:

«За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі».

Відповідний Указ підписав Глава держави Володимир Зеленський 2 березня 2022 року.

Дмитро Чавалах родом із с. Соколівки. Військова справа – це його вибір з юних років. По закінченню школи вступив у військовий коледж сержантського складу. Згодом продовжив навчання в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові. Перший бойовий досвід юнак отримав ще у 2014 році, він є учасником АТО. А тепер удостоєний звання Герой України.

Щоразу вітаючи наших захисників та захисниць, ми висловлюємо вдячність тим, чия хоробрість дозволила Україні зберегти нашу незалежність і свободу.

Пишаємося нашим Героєм!

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №94/2022