ХМЕЛЬНИЦЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Дата: 02.06.2022 08:13

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Фото без опису0253-2-15-81                                                                     Фото без опису jarmol_prok@ukr.net

Понад 7 років за  ґратами проведе юнак, який забив до смерті односельчанина

За публічного обвинувачення Ярмолинецького відділу Хмельницької окружної прокуратури суд визнав винним 18-річного хлопця у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст.121  Кримінального кодексу України).

Подія трапилась в листопаді минулого року в с.Проскурівка Хмельницького району.

Після застілля зі своїм дядьком юнак вирішив піти до односельчанина, який нібито вкрав в нього телефон.

Після заперечення потерпілим цього факту, хлопець вдарив 53-річного чоловіка більше 20 разів кулаками в обличчя.

Внаслідок нанесених травм потерпілий помер на місці.

Вироком Ярмолинецького районного суду молодика засуджено до 7 років 2 місяців позбавлення волі.

Начальник Ярмолинецького відділу

Хмельницької окружної прокуратури                                                         Ігор БАНТЮК