Дитяча безпека під час літніх канікул

Дата: 21.07.2022 16:06

20 липня поліцейські Хмельницького РУП та працівники ДСНС завітали в оздоровчий заклад «Джерельце» у селі Жилинці на Ярмолинеччині.

На зустрічі з дітворою йшлося про дитячу безпеку під час літніх канікул і, звісно ж, знайомство з професіями поліцейського та рятувальника.

Бути обережними та дисциплінованими, дотримуватися правил дорожнього руху та пам’ятати про правила поведінки на воді і чітко виконувати їх – гості у жвавій бесіді обговорили з дітьми ці та інші безпекові теми.

Діти радісно ділилися своїми враженнями від відпочинку, розповіли про розваги, гуртки, тематичні вечірки та спортивні змагання, які для них організовано у закладі. Співали дитячих патріотичних пісень та разом з вихователями провели для своїх нових знайомих екскурсією територією закладу.