Міграційна служба Хмельницької області інформує

Дата: 21.07.2022 17:15

Шановні громадяни!

З метою забезпечення отримання адміністративних послуг в територіальних підрозділах Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області, у яких на найближчий час відсутня можливість здійснити запис на оформлення біометричних паспортних документів на сайті ДМС України, використовуючи сервіс «Електронна черга», запроваджується додаткова можливість одержати вже готові паспортні документи, а також отримати послуги щодо оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон в порядку «живої черги»:

25.07.2022 р. з 09:00 до 16:00 год. (обідня перерва з 13:00 до 13:45 год.)
     Адреса: смт. Ярмолинці (площа 600-річчя Ярмолинець, буд. 7А).

У разі виникнення питань Ви можете звернутись на телефон «гарячої лінії»  Управління ДМС України в Хмельницькій області за номером: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10.