Цільова допомога для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 03.08.2022 15:30

На Ярмолинеччину прибув гуманітарний вантаж від Міжнародної організації World Central Kitchen. Це, напевно, один із найбільших гуманітарних вантажів з лютого 2022 року.

510 продуктових наборів отримають люди, які вимушено залишили домівки через збройну агресію рф.

Ярмолинецька селищна рада висловлює щиру подяку World Central Kitchen та усім волонтерам, які сприяють у забезпеченні гостей громади найнеобхіднішим. Цінуємо вашу допомогу!

Нагадуємо! Видача гуманітарної допомоги буде проводитись з 04.08.2022 року (з 10:00) у приміщенні КЗ "Центр культури та дозвілля" за адресою: смт Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 3А.

Для отримання продуктових наборів необхідно надати оригінали документів на усіх членів родини або копії, хто вперше отримує допомогу від даної організації.

Допомога переселенцям інших населених пунктів буде видаватися в старостатах.