Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Гуманітарна допомога для малозабезпечених та інших статусних родин, які перебувають на обліку в Службі у справах дітей Ярмолинецької селищної ради

Дата: 19.08.2022 09:24

Хмельницький благодійний фонд «Родина. Я» у середу, 17 серпня, доставив у Ярмолинецьку громаду гуманітарний вантаж для родин з дітьми. Переважно це допомога, передана з Іспанії та Німеччини: дитяче харчування, печиво, підгузки, дитячі ковдри тощо.

Допомога родинам – адресна. Розподілом вантажу займаються соціальні служби Ярмолинецької селищної ради. Йдеться про допомогу родинам, які перебуваються на обліку в Службі у справах дітей і знаходяться у скрутних обставинах, а також родинам вимушених переселенців з дітьми, при цьому теж зважають на ситуацію у родині. Мета такого підходу – підтримка родин, які об’єктивно найбільше того потребують.