28 серпня в залі Ярмолинецької дитячо-юнацької спортивної школи відбувся відкритий благодійний турніру з волейболу

Дата: 29.08.2022 14:26

Спорт, окрім очевидного позитивного впливу на фізичний стан людини, має також багато інших переваг. Це – емоційне розвантаження, активне дозвілля, а в нинішній час ще й підтримка Збройних сил України.

28 серпня 2022 року в залі Ярмолинецької дитячо-юнацької спортивної школи відбувся відкритий благодійний турніру з волейболу з нагоди Дня Незалежності України та на підтримку Збройних сил України. Захід організував відділ культури, туризму та релігії Ярмолинецької селищної ради.

У змаганнях взяли участь команди «Бойовик» смт Ярмолинці, «Ватага» смт Дунаївці, «Start•com» смт Ярмолинці та команди села Ясенівки.

Вітаємо переможців:
     І місце – команда «Ватага» смт Дунаївці
    ІІ місце – команда «Start•com» смт Ярмолинці
    ІІІ місце – команда «Бойовик» смт Ярмолинці

Переможець та призери нагороджені кубками та грамотами відділу культури, туризму та релігії Ярмолинецької селищної ради.

Дякуємо всім учасникам благодійного турніру! Зібрані кошти в сумі 3 тис. гривень будуть перераховані на допомогу Збройним силам України.

Спорт – це те, що нас об’єднує, виховує непереможної сили дух та загартовує тіло!