Багатоцільова допомога від «Карітас Хмельницький»

Дата: 02.09.2022 16:10

Сьогодні, 2 вересня, в Ярмолинцях працювали представники команди «Карітас Хмельницький» – здійснювали реєстрацію сімей внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у Ярмолинецькій громаді, на отримання грошової допомоги (кошти в розмірі 6 тис. 660 грн на одного члена сім’ї).

Важливо! Попередньо було поінформовано, зокрема через соціальні мережі, про умови надання допомоги. Оскільки такий вид допомоги має на меті підтримку найбільш вразливих категорій громадян з числа внутрішньо переміщених осіб.

Грошову допомогу надає «Карітас Хмельницький УГКЦ» за підтримки Українського гуманітарного фонду (UHF) в рамках проєкту «Багатоцільова грошова допомога ВПО у Полтавський та Хмельницькій областях».