У першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця

Дата: 02.09.2022 16:20

Сьогодні маємо приємну нагоду подякувати підприємцям краю, котрі є лідерами у своїй галузі і водночас дієво підтримують наших захисників.

У першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця. Напередодні свята грамотами Ярмолинецької селищної ради нагородили приватних підприємців «за значний особистий внесок у розвиток підприємницької діяльності громади, вирішення важливих соціально-економічних питань в умовах війни та з нагоди Дня підприємця».

•Вікторія Надопта
•Наталія Мантуляк
•Тамара Зварич
•Єлизавета Михайлюк
•Галина Добжанська

Дякуємо вам за ваше вміння вкладати душу у справу, якою займаєтеся. За те, що шукаєте можливості діяти, а не виправдання бездіяльності. За професіоналізм та людяність.

Шановні підприємці Ярмолинеччини! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня підприємця! Ви завжди були і є надійною опорою розвитку громади. Адже саме ви сприяєте наповненню бюджету та створенню нових робочих місць. Ми високо цінуємо ваш внесок у забезпечення економічної та соціальної стабільності краю та України.