7 вересня працювала робоча група зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати Ярмолинецької селищної ради

Дата: 09.09.2022 08:52

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи групою було здійснено обхід 58 суб’єктів господарювання.

До складу робочої групи увійшли – начальники відділів та головні спеціалісти Ярмолинецької селищної ради, представники поліції, податкової служби, центру зайнятості. Вони проводили обстеження торгових місць на території КП «Ринок» в смт Ярмолинці та надавали інформаційні роз’яснення платникам податків. Виявлено, що окремі суб’єкти господарювання здійснюють свою діяльність з порушенням чинного законодавства. Їм було надано роз’яснення і попереджено про необхідність усунення виявлених порушень.

Метою такого роду заходів є не накладення штрафів та притягнення роботодавців до відповідальності, а нагадування про те, що трудові відносини мають бути офіційними та максимально прозорими, задля успішного ведення бізнесу та гідної мотивації до праці у працівників.

Подібні обстеження проводитимуться систематично.