Лісівників привітали з професійним святом

Дата: 16.09.2022 15:01

У п’ятницю, 16 вересня, в Ярмолинецькій громаді вітали лісівників.

День працівника лісу відзначається щорічно у третю неділю вересня. Для Ярмолинеччини це знакове свято, адже багато наших земляків працюють у колективах таких підприємств, як:

• державне підприємство «Ярмолинецьке лісове господарство» на чолі з директором Іваном Кирилюком;
  • комунальне підприємство «Ярмолинецьке спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Агроліс» на чолі з директором Миколою Огородніком.

Від імені Ярмолинецької селищної ради Подяку колективові «Ярмолинецького лісового господарства» з нагоди професійного свята лісівників вручила секретар селищної ради Алла Садлій. У складний воєнний час підприємство жодного дня не припиняло своєї діяльності, навпаки, нарощувало оберти, що дозволило не тільки повною мірою виконувати свої щоденні завдання, а й дієво підтримувати українські Збройні сили.

З нагоди свята урочисте зібрання колективу відбулося також на підприємстві «Агроліс». Щирі вітання, грамоти та подарунки – усе це є виявом вдячності людям, які плекають українські ліси і дбайливо господарюють на лісових ділянках. Грамотами Ярмолинецької селищної ради нагородили лісників обходу:

• Олександра Трачука
  • Віктора Кравчука
  • Василя Сметану

Шановні лісівники Ярмолинеччини! Ваша праця воістину благородна, адже покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку, гармонійну взаємодію людини і природи. Миру і добробуту вам і вашим родинам! Дякуємо за вашу працю на благо громади й України!