У Ярмолинецькій громаді проводяться профілактичні заходи щодо протидії торгівлі людьми

Дата: 22.09.2022 08:55

Посадовці Управління Держпраці у Хмельницькій області спільно з представниками Національної поліції проводять профілактичні заходи щодо протидії торгівлі людьми.

На виконання наказу Головного управління Національної поліції в Хмельницькій обл. від 7 вересня 2022 р. № 1295 «Про проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів по боротьбі з кримінальними правопорушеннями, пов’язаними з торгівлею людьми» у Ярмолинецькій громаді вживаються профілактичні заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Представники Відділення поліції 3 Хмельницького РУП ГУНП та інспектори Управління Держпраці в Хмельницькій обл. проводять відповідні заходи на підприємствах у галузях сільського господарства та легкої промисловості. У ході роз’яснювальної роботи наголос робиться на тому, як захистити свої трудові права, які ознаки можуть свідчити про примусову працю, куди звертатися у разі порушення роботодавцем вимог закону.

Звертаємо вашу увагу: тільки легальна праця дає людині гарантований соціальний захист, а от незадекларована праця є в числі ознак, що характеризують примусову працю та трудове рабство