Ярмолинецька громада

Хмельницька область, Хмельницький район

6 жовтня в Ярмолинцях висадили декоративні дерева, кущі й багаторічні трави на кількох ділянках в центральній частині містечка

Дата: 07.10.2022 10:00
Кількість переглядів: 179

 

     Декоративні насадження перетворюють міський простір на живий та привітний.

     У четвер, 6 жовтня, в Ярмолинцях висадили декоративні дерева, кущі й багаторічні трави на кількох ділянках в центральній частині містечка. Акцію організувала Ярмолинецька селищна рада за участю комунального підприємства «Комунальник – 2011» та працівників Центру культури та дозвілля.

     Ландшафтну зону розбили біля скульптурного напису «Я люблю Ярмолинці». Висадили молоді насадження на місці старих аварійних дерев, які кілька місяців тому зрізали біля Ярмолинецького центру управління Пенсійного фонду. Попрацювали також у парку – видалили сухостійні туї, замінивши їх молодими рослинами із сімейства кипарисових, до якого належать туї. 

     Висаджені рослини – найрізноманітніші, серед них представники 14 видів.

     Таку акцію в Ярмолинцях організували в рамках проведення в Хмельницькій області щорічного осіннього місячника з благоустрою.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень