На Ярмолинеччину надійшла гуманітарна допомога від благодійної організації «Центр волонтерства та захисту»

Дата: 18.10.2022 14:45

На Ярмолинеччину за сприяння радника Міністра юстиції України нашого земляка Василика Віталія Валентиновича надійшла гуманітарна допомога від благодійної організації «Центр волонтерства та захисту».

БО «Центр волонтерства та захисту» (м. Львів) працює за гуманітарними принципами ООН і офіційно зарєєстрована у Міністерстві юстиції України.

У складі отриманого вантажу дезінфікуючі засоби та захисні маски для потреб комунальних закладів, установ та підприємств громади.

Решта вантажу – речі й продукти для забезпечення найнеобхіднішим внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у населених пунктах громади. Зокрема, отримано:
• продукти харчування, в т.ч. дитяче харчування;
• засоби гігієни, підгузки;
• сезонний одяг.

За отриманням допомоги запрошуємо гостей громади завітати у гуманітарний центр Ярмолинецької селищної ради за адресою: смт Ярмолинці, пл. 600-річчя Ярмолинець, 1      А (хол Центру культури та дозвілля).