16 жовтня 2022 року в спортивній залі Ярмолинецької ДЮСШ відбувся відкритий благодійний турнір із волейболу

Дата: 20.10.2022 09:01

Організатором спортивно-патріотичної події виступила Ярмолинецька селищна рада, відділ культури, туризму та релігії.

У змаганнях взяли участь команди «Бойовик» смт Ярмолинці, «Ватага» смт Дунаївці, «Start_com» смт Ярмолинці та команди м. Городок.

Призові місця турніру розподілилися таким чином:
• І місце – команда з м. Городка;
• ІІ місце – команда «Ватага» смт Дунаївці;
• ІІІ місце – команда «Бойовик» смт Ярмолинці.

Переможець та призери нагороджені кубками та грамотами відділу культури, туризму та релігії Ярмолинецької селищної ради.

Дякуємо всім учасникам турніру за спортивне свято і зібрані кошти в сумі 2 410 грн, які будуть переказані на рахунок Збройних сил України.
Слава Україні!