На потреби комунального підприємства «Комунальник – 2011» закуплено причіп тракторний самоскидний

Дата: 20.10.2022 09:04

До нового трактора, який нещодавно придбали для потреб комунального підприємства «Комунальник – 2011», закуплено причіп тракторний самоскидний. Трактор і причіп до нього придбано за кошти з місцевого бюджету, відповідне рішення погодив селищний голова Андрій Шутяк.

Платформа цього причепа досить містка, крім того, вона перекидається на кут 50 градусів на три сторони, що дозволяє проводити розвантаження практично в будь-яких умовах і ситуаціях. Призначений для всіх типів доріг, підходить і для польових умов. Транспортний засіб функціональний, надійний та міцний.