Шановні споживачі!

Дата: 25.10.2022 16:26

На жаль, у зв’язку із масованими атаками ворога, існує ймовірність відключень. Вони необхідні для відновлення роботи електромереж та стабілізації енергосистеми України в цілому.
     За можливості: приготуйте їжу, зробіть запас води, зарядіть телефони та іншу техніку.  Але, будь ласка, використовуйте електроенергію максимально раціонально.
Щоб отримувати сповіщення про відключення, очікуваний час відновлення розподілу електроенергії – зафіксуйте обраний канал комунікації (номер телефону, електронну поштову скриньку) в розділі «Комунікації» Особистого кабінету споживача енергоресурсів https://ienergo.com.ua/. Така функція доступна для побутових та непобутових споживачів.
     Наголошуємо! Якщо ми спільними зусиллями зменшимо використання електричної енергії в денний час, а особливо в пікові години, ймовірність запровадження відключень суттєво зменшиться.

Бережіть себе! Все буде Україна!

#відключення #економія #Хмельницькобленерго

Особистий кабінет