100 наборів доставила сьогодні у Ярмолинецьку громаду команда «Карітас Хмельницький УГКЦ»

Дата: 26.10.2022 14:10

Гуманітарна допомога від фонду – цільова, призначена вона для забезпечення найнеобхіднішим внутрішньо переміщених осіб.

Кожен набір комплексний – це продукти харчування та засоби гігієни. Видача допомоги відбувалася за попередньою реєстрацією. Гостям громади, що проживають у селах, в отриманні допомоги сприяли старости сіл, адже на новому місці зорієнтуватися буває складно.

Благодійний фонд «Карітас-Хмельницький УГКЦ» є громадською організацією з історією. Днями фонд відзначив 20-річний ювілей своєї діяльності на теренах Хмельниччини. Ярмолинецька селищна рада активно співпрацює з командою «Карітаса» з квітня 2022 року в сфері реалізації соціальних ініціатив задля підтримки внутрішньо переміщених осіб.

Дякуємо всій великій родині «Карітаса» за ефективну співпрацю. Многая літа! Хай джерело любові, якою ви обдаровуєте, буде завжди таким же чистим та повноводим!