28 жовтня відбулася зустріч народних депутатів Сергія Мандзія і Юрія Заславського з керівництвом та депутатами Ярмолинецької селищної ради, а також представниками підприємств і організацій громади

Дата: 01.11.2022 14:10

Народні обранці виступили перед зібранням із доповіддю про роботу керівних органів держави у період воєнного стану. Про діяльність Ярмолинецької селищної ради – депутатського корпусу й виконавчого комітету – доповіли депутат селищної ради Віктор Посікера та заступник селищного голови Іван Березовський. Після чого відбулася жвава дискусія-діалог доповідачів із присутніми у залі у форматі «запитання – відповідь».

Основною метою зустрічі було налагодити конструктивний діалог народних депутатів з громадою в цілому. Питання, які піднімалися під час зустрічі, стосувалися найбільш актуальних тем сьогодення – народні обранці говорили з представниками підприємств та організацій громади про те, що турбує людей на місцях.