Культура краю. Соснівський будинок культури

Дата: 08.01.2022 16:23

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, який відзначають 9 листопада, ми завітали в с. Соснівка Ярмолинецької громади. За офіційними даними тут проживає трохи більше пів тисячі осіб. У Соснівці є давня церква, де зберігається чудотворний образ Богородиці «Троєручиця». Неподалік села розташований Куявський парк з панським маєтком. Зачаровує тутешня природа, ліси і живописні ставки.

З 1964 року в селі діє будинок культури (у 1964 – 1975 рр. це був Соснівський сільський клуб). Велика сцена, простора зала. Для охочих до спорту тут є тенісний стіл. І все доглянуте та «живе». Бо завжди головне –люди, які вкладають душу у свою справу. Директором Соснівського будинку культури вже багато років є Катерина Цуцуловська. Тут усе виплекане її руками.

Працівники культури і люди мистецтва, як ніхто інший, наповнюють наше життя гармонією та красою.