Дата: 22.11.2022 13:06

9 років з початку Революції Гідності. У 2014 році ми вибороли наш європейський цивілізаційний вибір.

Сьогодні Україна й українці виборюють право на життя самої держави. Зараз наші найкращі сини і доньки тримають зброю в руках та захищають українську землю від російських загарбників.

Революція Гідності засвідчила, що ми, українці, об'єднані спільною метою, – це справжня Сила. І зараз ця українська Сила творить чудеса: згуртованість, єдність мужність всього народу і кожного українця зводять нанівець всі спроби окупанта поневолити Україну.

Ярмолинеччина відзначила День Гідності та Свободи покладанням квітів до пам’ятного знака Небесній сотні всім героям, що віддали життя за Україну. Знак у вигляді янгола й гранітного каменю встановлено у центрі селища Ярмолинці на подвір’ї парафії Преображення Господнього ПЦУ.

Слава Україні!
Слава нашим Героям!