Указом Президента України від 17 листопада 2022 року військовослужбовця Андрія Шутяка відзначено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Дата: 25.11.2022 15:22

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №781/2022
«Про відзначення державними нагородами України»

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:
Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
ШУТЯКА Андрія Васильовича – майора

Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк як офіцер військового оперативного резерву І черги вже першого дня повномасштабного вторгнення російських військ в Україну був призваний на військову службу і став у лави захисників України.

У студентські роки Андрій Шутяк пройшов підготовку на військовій кафедрі при університеті «Львівська політехніка». Навесні 2014 року, коли Росія окупувала АР Крим і почала захоплення територій на сході України, добровольцем пішов у військкомат, був призваний за мобілізацією та брав участь в АТО. Отримав звання майора.

Щодо теперішньої своєї військової служби як досвідчений воїн відповідає стисло: «Виконую бойові завдання. Деталі – після Перемоги».

Від імені Ярмолинецької громади висловлюємо шану всім нашим землякам, які боронять Україну. Відчуваємо глибоку вдячність, гордість і повагу щоразу, коли в Указах Президента України про відзначення державними нагородами з'являються імена жителів Ярмолинеччини. Дякуємо за ваш приклад військової честі та доблесті!