У переддень національної трагедії українського народу у Ярмолинецькій громаді вшанували пам’ять безневинних жертв Голодомору

Дата: 25.11.2022 15:23

Цього року, 26 листопада, ми вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни Росії проти України. Через дев’ять десятиліть після Голодомору проти українців знову застосовують геноцидні практики.

Сьогодні, у переддень скорботної  національної трагедії українського народу –  заподіяного радянською владою штучного голоду 1932-1933 років, – у Ярмолинецькій громаді вшанували пам’ять безневинних жертв тих страшних подій.

Поминальні заходи відбулися біля пам’ятника жертвам Голодомору та політичних репресій. Панахиду за жертвами Голодомору відправив протоієрей Ігор Ковалик. До спільної поминальної молитви долучилися заступник селищного голови Іван Березовський, начальники відділів та працівники Ярмолинецької селищної ради.

У руках присутні тримали квіти і символ того лихоліття пшеничні колоски. Наостанок учасники заходу запалили свічки пам’яті та поставили їх біля підніжжя монумента.