Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Поточний ремонт ґрунтових доріг у с. Сутківці

Дата: 29.11.2022 10:59

Наразі це чотири дороги - вул. Ярослава Мудрого, Козацька, Мічуріна, Богдана Хмельницького.

Виконавець робіт – філія «Ярмолинецький райавтодор» дочірнього підприємства «Хмельницький облавтодор» державної компанії «Автомобільні дороги України».

Роботи з утримання вулично-дорожньої мережі (поточний дрібний ремонт) комунальної власності Ярмолинецької селищної ради здійснюються в рамках виконання Програми розвитку автомобільних доріг Ярмолинецької селищної територіальної громади на 2021 – 2022 роки.

Світлини зроблені 18 листопада 2022 року