Ювенальні поліцейські проводять профілактичні бесіди зі школярами Ярмолинеччини

Дата: 05.12.2022 13:12

Нещодавно відбулася зустріч працівників ювенальної превенції Хмельницького районного управління поліції з вихованцями Ярмолинецького Будинку дитячої та юнацької творчості.

Старший інспектор Аліна Вересюк розмовляла з дітьми про безпеку дорожнього руху, вимоги до пішоходів у темну пору доби, нагадала правила дорожнього руху. Усе це в формі інтерактивної бесіди та вікторини, за активну участь у якій вихованці отримали наліпки-світловідбивачі. Такі світловідбивні елементи кріпляться як на верхній одяг, так і на дитячі речі, і таким чином юний пішохід стає помітним у темряві для водія транспортного засобу.

А ще дітям завжди цікаво відчути, як то – бути справжнім поліцейським. Тож учасники зустрічі охоче скористалася наданою можливістю приміряти форму поліцейського.