Поточний ремонт доріг у селах Москалівка, Верхівці, Коритна

Дата: 12.12.2022 11:13

Роботи проводяться в рамках виконання Програми розвитку автомобільних доріг Ярмолинецької селищної територіальної громади на 2021 – 2022 роки.

Дорожники працюють на найбільших вулицях населених пунктів – усього п’ять вулиць. Виконавець робіт – ФОП Карапетян Льова Абрамович.

Нагадуємо, що через військову агресію росії всі масштабні проекти в нашій країні призупинені. На даний момент проводити капітальні ремонти доріг коштом місцевих бюджетів урядовими постановами заборонено. Єдиний можливий наразі спосіб утримання доріг в проїзному стані – проведення їхнього поточного ремонту (ямковий асфальтних чи підсипання і вирівнювання ґрунтових).