На Ярмолинеччині учні та освітяни висаджують квіти перемоги в рамках нідерландського проєкту

Дата: 19.12.2022 08:29

Зокрема, до освітнього проєкту від нідерландських благодійників Flowers4school приєднався Новосільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів. 10 грудня працівники закладу, діти та батьки висаджували квіти у шкільному саду та на клумбах.

Організатор проєкту Florium. Весь посадковий матеріал безкоштовно надали квіткові виробники з Нідерландів.

Нідерландські благодійники вірять, що висадка квітів біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на психологічний стан дітей в умовах воєнного часу. А ми маємо велику надію на те, що ці квіти стануть символом перемоги в нашій заквітчаній вільній МИРНІЙ Україні!