Юні мовознавиці з Ярмолинеччини – серед призерів обласного етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Дата: 29.12.2022 13:50

Нещодавно, уже традиційно напередодні зимових свят, у місті Хмельницькому відбувся ІІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

В обласному етапі взяли участь учні 3 – 11 класів закладів загальної середньої освіти, учні професійно-технічних навчальних закладів, студенти закладів передвищої та вищої освіти. Члени журі – науковці, методисти та вчителі закладів освіти області.

За результатами конкурсу дві учениці загальноосвітніх закладів Ярмолинецької селищної ради посіли призові місця:

4 клас:
ІІ місце – Вероніка Афтинюк, Ярмолинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1

5 клас:
ІІ місце – Уляна Шаран, Ярмолинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1

Вітаємо юних мовознавиць та їхніх наставників! Наші – найкращі!