20 нових дерев’яних ліжок для ВПО передав БФ «Подільська перлина»

Дата: 09.01.2023 15:40

20 нових дерев’яних ліжок для внутрішньо переміщених осіб, що оселилися на Ярмолинеччині, передав Хмельницький обласний благодійний фонд «Подільська перлина».

Гуманітарний вантаж доставили 4 січня 2023 року. Допомога – адресна, ліжка видавали особам з числа вимушених переселенців, які з різних причин потребують особливої підтримки. Це, зокрема, багатодітні родини, особи з інвалідністю.

Якісні та функціональні дерев’яні ліжка виготовили майстри з нашої громади, матраци відшили теж на Хмельниччині.

Така своєчасна і дуже потрібна допомога ініційована Канадсько-Українською фундацією та Конгресом українців Канади. Дякуємо міжнародним партнерам, майстрам і благодійникам за надану допомогу й злагодженість дій!