Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Москалівський старостат передав гуманітарний вантаж для захисників

Дата: 09.01.2023 15:42

Цьогоріч зимові свята тісно переплелися із повсякчасною допомогою нашим Силам оборони.

Волонтери, освітяни, і загалом усі, хто відчуває у собі сили й бажання стати єдиним гуманітарним тилом, а також старости, які є «зв’язківцями» у цьому ланцюжку добрих справ. Усі вони працюють на те, щоб у міру можливостей посприяти українським захисникам у їхній службі із захисту України. І звичайно ж, подарувати воїнам відчуття Нового року та Різдва, що їх зазвичай зустрічаємо в родинному колі за столом.

Для цього днями у Москалівському старостаті виготовили зимове маскувальне покриття, зібрали продукти, приготували святкову домашню випічку і передали вантаж волонтерові хмельничанину Ігорю Сівцю, який регулярно доставляє гуманітарну допомогу на схід та південь України.

Дякуємо вам за те, що не чекаєте дива, а творите його своїми руками!