Капітальний ремонт даху адміністративного приміщення Будинку рад та будинку культури (частини покрівлі)

Дата: 10.01.2023 16:25

В смт Ярмолинцях ведуться роботи з капітального ремонту даху адміністративного приміщення Будинку рад та будинку культури (частини покрівлі). Обидві будівлі знаходяться в центрі селища.

Покрівля адміністративного приміщення вже давно потребувала заміни. Під час дощів, танення снігу всередину протікала вода, кабінети руйнувалися, не було нормальних умов ні для працівників, ні для відвідувачів.

Аналогічна ситуація склалася і в будинку культури – дах будівлі протікав. Це зумовило виникнення низки супутніх проблем і не давало можливості ефективно використовувати цю багатофункціональну красиву споруду в самому центрі селища.

Ремонтні роботи, які проводяться, покликати усунути ці задавнені проблеми, вберегти приміщення від руйнації і створити належні умови праці для людей.