Облаштування дитячого майданчика по вул. Героїв Небесної Сотні

Дата: 11.01.2023 13:18

Ініціатива жителів смт Ярмолинець, зокрема вул. Героїв Небесної Сотні та прилеглих, отримала підтримку Ярмолинецької селищної ради і тут облаштовують дитячу ігрову зону.

Це місце досить віддалене від центру селища. Дітей тут чимало, до пів сотні, але відпочити й погратися, щоб цікаво і безпечно, малечі було ніде. Тому місцеві жителі направили колективне звернення до Ярмолинецької селищної ради з проханням посприяти в облаштуванні дитячого майданчика.

За кошти з місцевого бюджету було придбано і встановлено елементи дитячого майданчика – гірку, гойдалки, гімнастичні кільця.

Батьки дітей теж склалися коштами, щоб у подальшому зробити покриття під майданчик, огородити та декорувати ігрову зону.

Набігатися й настрибатися досхочу – для малечі це необхідність, якій жодні «дорослі» проблеми і незгоди не повинні ставати на заваді.