Різдвяна колядка прокотилася селами Ярмолинецької громади

Дата: 11.01.2023 13:19

У селі Антонівцях цього тижня колядували вихованці, теперішні і колишні, дошкільного закладу «Малятко» зі своїми наставниками.

Більшість юних колядників уже школярі, але радо відгукнулися на запрошення приєднатися до колективу й вихованців «Малятка» і привітати односельців з Різдвом Христовим.  Це юне покоління – діти війни, і вони дуже хочуть допомогти своїй країні. Тому все, що гуртом наколядували, віддали на потреби Збройних сил України.

Вітали господарів у їхніх оселях колядками і в багатьох інших селах громади. Так, гурт колядників у с. Томашівці наколядував 20 070 грн, які стануть підтримкою для наших захисників.

Дякуємо, наші любі! За ваші усмішки, різдвяну радість і добру справу!