Казкове диво на території ДНЗ у с. Антонівцях

Дата: 12.01.2023 15:28

Дизайн приміщення чи подвір’я – за допомогою деревини можна втілити в реальність будь-яку фантазію.

Такими звірятами прикрасили до свят територію свого закладу працівники дитячого садка «Малятко» у с. Антонівцях.

Якщо зі стовбура дерева нарізати диски товщиною 3-5 см, то це буде прекрасний матеріал для виробів. Декоративності їм надають річні кільця, що утворюють красиву структуру. Різні дерева мають різний відтінок в місці поперечного розпилу, що розширює можливості для творчості. З дерев'яних заготовок можна зібрати стилізованих звіряток або казкових героїв.

До речі, за процесом творення спостерігати не менш цікаво, ніж розглядати готові фігурки.