14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2022 09:24

Ліквідатори Чорнобильської катастрофи – справжній приклад самопожертви та повної самовіддачі. Завдяки безмежній мужності цих людей, які без будь-яких сумнівів ризикували власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну та світ від радіаційного забруднення.

Висловлюємо слова щирої подяки усім ліквідаторам найбільшої катастрофи за всю історію ядерної енергетики, саме герої-ліквідатори подарували майбутнє мільйонам поколінь. Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба та довгих і щасливих років життя.

Світла та вічна пам'ять усім героям, які ціною власного життя врятували світ від радіаційної та ядерної небезпеки, Ваш подвиг назавжди залишиться у наших серцях.