Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Талановиті діти Ярмолинеччини

Дата: 16.01.2023 16:49

Приємно ділитися яскравими творчими здобутками талановитих дітей!

Учениці Ярмолинецької дитячої школи мистецтв – вокалістки Анастасія Починок та Віталіна Гуцал – стали володарками призових місць на Міжнародному конкурсі мистецтв, що проходив у Чехії 22 – 30 грудня 2022 року.

Дівчата відзначені дипломами лауреата ІІІ ступеня конкурсу «Зимова казка» (Прага, Чехія).

Вітаємо Настю та Віту! І звичайно ж, наші вітання наставниці, яка їх підготувала, Валерії Стрихарчук!

Бажаємо дівчатам у 2023 році нових сценічних успіхів, щоб їхні таланти засяяли всіма гранями!