У Ярмолинецькій громаді представники місцевої влади й громадськості покладанням квітів до пам’ятника Кобзарю відзначили День Соборності України

Дата: 20.01.2023 14:47

22 січня 1919 року на Софійському майдані Києва було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Возз’єднання українських земель увійшло в історію України величним національним святом – Днем Соборності України.

З нагоди свята напередодні у п’ятницю, 20 січня, в Ярмолинцях відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку.

Сьогодні Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність, тому соборність залишається на порядку денному національних завдань. Цілісна Україна – це повернення окупованих Криму і решти територій на сході та півдні країни.