На Ярмолинеччині попрощались із Тетяною Шутяк із МВС, яка загинула в авіакатастрофі у Броварах

Дата: 23.01.2023 09:27

У с. Соколівці попрощалися із загиблою в авіакатастрофі у Броварах заступницею керівника Патронатної служби МВС Тетяною Шутяк. Дівчині було 26 років.

Для Тетяни Соколівка – це її рідне село, де проживає її найближча родина. Тут дівчину знають, як людину світлої душі і ясного розуму. Завдяки фаховості, принциповості, зібраності, у її молоді роки Тетяні довіряли відповідальні завдання на відповідальних посадах у столиці держави.

Тетяна Шутяк закінчила Одеську юридичну академію, вивчала кримінальну юстицію. У 2018 стажувалися в апараті Верховної Ради. А згодом стала помічником тоді ще народного депутата Дениса Монастирського. Коли ж його призначили міністром, Тетяна почала працювати разом з ним в МВС.

Чин похорону відбувся 22 січня. Попрощатися з Тетяною Шутяк прийшли рідні, друзі, односельчани та посадовці. Труну накрили синьо-жовтим стягом. Під час церемонії її несли військові. Дівчину поховали на кладовищі в с. Соколівці.

Фото: пресслужба МВС України, Суспільне Хмельницький