Підтримка Сил оборони

Дата: 24.01.2023 10:31

Які б не були новини з фронту, обнадійливі чи важкі, взаємодія у ланцюжку «приготувати – доставити – подякувати» продовжується. Бо зараз час не для емоцій, а для справ на підтримку Сил оборони.

Заклади дошкільної освіти Ярмолинеччини невтомно допомагають у забезпеченні наших бійців продуктами домашнього приготування.

Днями працівники Ярмолинецького ЗДО «Сонечко» передали захисникам такі улюблені багатьма страви, як голубці та вареники. Доставлять вантаж волонтери.

Вареники з начинками на всі смаки заготовили для військових і в Антоновецькому ЗДО «Малятко». Страви готують великими партіями, тож потрібно багато продуктів. Борошно у достатній кількості надав староста села, щось працівники приносять із власних запасів.

За усім цим ланцюжком добрих справ стоїть вміння знаходити точки єднання, аби ефективно працювати на перемогу. Єднаймося!