Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Представники Хмельницької мобільної мультидисциплінарної команди відвідали вимушених переселенців із Херсонщини

Дата: 01.02.2023 09:30

У селах Соколівка та Кадиївка Ярмолинецької громади облаштовано місця компактного перебування внутрішньо переміщених осіб. Люди, які тут проживають, прибули із Херсонщини. 27 січня їх відвідали представники Хмельницької мобільної мультидисциплінарної команди і надали продуктові набори та засоби гігієни.

Головне завдання таких мобільних команд – оперативно реагувати на гострі потреби сімей та за необхідності здійснювати виїзди до людей, що потребують підтримки. У складі окремої бригади є психолог, юрист, лікар, соціальний працівник.

Діяльність мультидисциплінарних команд забезпечує Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров'я» спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).