Християнська місія «Допомога» доставила гуманітарний вантаж для ВПО

Дата: 03.02.2023 09:46

Ярмолинеччина за підтримки партнерів продовжує приймати внутрішньо переміщених осіб і забезпечувати їх найнеобхіднішим.

Цього тижня релігійна організація «Християнська місія «Допомога» Об'єднаної церкви християн віри Євангельської» (директор Сівець П.І.)  доставила гуманітарний вантаж, у складі якого одяг.

Отримати одяг внутрішньо переміщені особи можуть у Гуманітарному центрі Ярмолинецької селищної ради: смт Ярмолинці, пл. 600-річчя Ярмолинець, 1 А, Центр культури та дозвілля.

Співпраця з благодійниками відбувається і у зворотному напрямку. Християнська місія «Допомога» доставляє жителям деокупованих  територій Херсонської та Миколаївської областей вантаж, зібраний старостатами сіл Жилинці, Буйволівці, Москалівка, Коритна, Верхівці. А це вже близько 3-х тонн овочів, домашньої консервації, випічки.