Найближчим часом у школах Хмельниччини з’являться вихователі безпеки

Дата: 09.02.2023 11:22

8 лютого в Головному управлінні Нацполіції в Хмельницькій області відбулася презентація проєкту та підписання меморандуму між його учасниками. Пілотні тергромади – Кам’янець-Подільська, Шепетівська та Ярмолинецька.

Вихователь безпеки – це цивільна особа, яка проходить відбір і навчання за відповідними програмами. Уже з наступного тижня фахівці зазначених територіальних громад протягом чотирьох тижнів навчатимуться у Львівському державному університеті внутрішніх справ та отримуватимуть необхідні знання, уміння та навички для підвищення рівня безпеки у закладах освіти.

У своїй щоденній діяльності спеціалісти з безпеки освітнього простору співпрацюватимуть з поліцією, рятувальниками, органами місцевого самоврядування, Держпродспоживслужбою. В умовах воєнного стану дітям розповідають, як діяти під час надзвичайних ситуацій. Якщо це невеликі школи, розташовані поруч, то на кілька шкіл може бути один вихователь безпеки.

Спеціалісти з безпеки в освітньому середовищі, або як їх ще називають вихователі безпеки, наразі працюють в 17 областях. Проєкт охопив уже 39 тергромад і понад 100 закладів освіти.

Фото без описуФото без опису