Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Підбито підсумки обласного етапу Національного конкурсу малюнків «Кольори нашої Перемоги»

Дата: 14.02.2023 11:37

На обласний  етап конкурсу надійшло 120 малюнків від територіальних громад області в двох вікових групах.

Від нашої громади на конкурс було подано чотири роботи. У підсумку – два призових перших місця, у молодшій та старшій віковій групах. І два почесних других. Вітаємо переможців та призерів!

Серед переможців обласного етапу:

в молодшій віковій групі:

Поліна КОСТЕНКО, вихованка Ярмолинецького Будинку дитячої та юнацької творчості – малюнок «Щасливе дитинство в мирній країні»;

в старшій віковій групі:

Марина ПОСІКЕРА, учениця 10 класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 – малюнок «Маріупольський драмтеатр».

Володарями ІІ місць стали:

Арсеній ЛИС, учень Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1;

Анастасія МИСЬКО, учениця Сутковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Лабаня.

Конкурс проводиться на вшанування мужності та стійкості Українського народу. У лютому відзначаємо кілька пам’ятних дат – День єднання, річницю початку російсько-української війни у 2014 та повномасштабного вторгнення військ російської федерації в Україну в 2022 році, День кримського спротиву російській окупації.