Ще один дрон передали для захисників на передову

Дата: 13.02.2023 15:23

Безпілотник отримають бійці Хмельницького 8-го полку. Дрон придбали за кошт благодійників. Бійці висловлюють подяку за фінансові внески та допомогу Коротич Оксані, Кравцовим Антонові та Галині, Мельнику Юрію, Яковлєвій Олесі. Усі вони жителі різних областей України, об’єднані прагненням зробити все можливе для якнайшвидшої перемоги.

Посприяли донатами і в тому, щоб доправити безпілотник безпосередньо на місце його «служби», також жителі нашої громади – старости с. Соколівки Віктор Пушкін та с. Сутківці Леонід Побережний, активний учасник волонтерських ініціатив Анатолій Головко.

Дрони на фронті – це витратний матеріал, тому багато їх не буває. Ці апарати можна назвати «очима» бійців. Завдяки дронам військові ведуть розвідку, виявляють живу силу й техніку ворога, дистанційно скеровують артилерійський вогонь.