Продовження співпраці з Карітас Хмельницький УГКЦ

Дата: 20.02.2023 09:31

17 лютого 2023 року на підставі укладеного Меморандуму про співпрацю між Ярмолинецькою селищною радою та БО «Благодійний фонд КАРІТАС – Хмельницький» в рамках проекту «Продовження реагування на надзвичайні ситуації внаслідок російського вторгнення  в Україну» здійснено чергове надання благодійної допомоги у вигляді продуктових наборів для   ВПО, які тимчасово проживають в громаді. Благодійну допомогу  отримали біля сотні вимушених гостей громади. Також представники Фонду відвідали  заклад дошкільної освіти в с.Антонівці, який зараз став місцем компактного проживання ВПО , де надали ВПО, які проживають у ньому продуктові набори та засоби гігієни.