Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

У Ярмолинецькій центральній бібліотеці свої книги презентувала письменниця Ольга Саліпа

Дата: 03.03.2023 08:33

Наприкінці лютого у Ярмолинецькій центральній бібліотеці відбулася зустріч із письменницею Ольгою Саліпою.

Такі зустрічі – це можливість для читачів зазирнути у світ творчої уяви, де народжуються літературні персонажі, ідеї та теми.

Ольга Саліпа – українська письменниця з міста Хмельницького. Сюди вона переїхала не так давно, у 2015 році, та за цей час цілком споріднилася з містом. Більш того, події деяких з її ретророманів розгортаються саме у Проскурові (колишня назва Хмельницького). Сама авторка не відносить їх до жанру історичних романів, однак історичне тло у них виразне й дуже атмосферне. Події інших її творів відбуваються на рідній для Ольги Тернопільщині в місті Гусятині, на Буковині у Чернівцях.

У творчому доробку Ольги Саліпи, окрім прози, є також поезія. Твори для підліткової аудиторії і для дорослих читачів. І багато творчих задумів, радше навіть «сподівань», як каже Ольга. Раніше то були плани, але під час війни справді живеш сподіваннями… Однак війні не до снаги відібрати у людини її талант і прагнення розкрити його. А у читачів – нагоду зануритись у ритм поезії чи перипетії сюжету роману.